Моя практика

Зобов'язати поліціянтів внести відомості про кримінальне правопорушення до ЄРДР та розпочати розслідування вдалося тільки після проходження трьох кіл ̶п̶е̶к̶л̶а̶ відповідних інстанцій:

Детальніше...

Ретроградний Меркурій або історія про те, як двоє крепких працівників Вінницького районного відділення поліції вирішили притягти продавчиню продуктового магазину мальовничого села Оленівка до адміністративної відповідальності за перебування у магазині без захисної маски та рукавичок.

Детальніше...

Затримавши геть усіх злочинців у Вінниці, запобігши усіляким злочинами, навіть які ще не почалися, перевівши бабусь через дорогу туди-назад і, нарешті, знявши усіх котів з дерев, наші доблесні працівники поліції, в особі інспектора взводу № 1 роти № 3 БУПП у Вінницькій області ДПП Чорногуза Андрія Івановича, взялись за особливо небезпечного, на їх думку, правопорушника - дописувача даної статті – адвоката Романа Люлика.

Детальніше...

Вінницький апеляційний суд скасував заходи забезпечення позову у справі № 127/2-1915/10, якими ще 05.05.2010 р. мого клієнта було обмежено у праві виїзду за межі України.

Здавалося б, все просто і логічно – рішення законне та очевидне, адже Основний Закон держави – Конституція України гарантує кожному громадянину свободу пересування та право вільно залишити територію України.

Але щоб моя робота не здалася Вам занадто легкою, пропоную роздумати ось над чим:

Детальніше...

Всього два відвідування мною судової установи та низка переконливих доказів, без застосування насилля, в тому числі морального, зуміли досягти свого результату:

Черкаський апеляційний суд, за недоведеністю вини, скасував Постанову суду І-інстанції по справі 706/1675/19, якою мого клієнта було притягнуто до адмінвідповідальності за порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів.

Детальніше...

Досить вдалим виявився для моєї адвокатської практики початок цього нового року. Суд своїм рішенням визнав незаконними та скасував постанови державної виконавчої служби про відкриття виконавчого провадження, якими зобов’язано стягнути кошти з боржника на суму майже 200 000,00 грн., а також виконавчий збір.

Але про все по порядку. У жовтні 2019 року, до мене звернувся клієнт, проблемна ситуація якого полягала у наступному:

Детальніше...