Адвокат у кримінальних справах

Безумовно, важливість професійного захисту в справах особливої ​​складності, а такими є справи по економіці, оподаткуванню, корупції, переоцінити неможливо. Участь у справі справжнього фахівця - це ніяк не дотримання формальності, а шлях до справедливості, можливість спростування помилкових версій і звинувачень. Чого варте лише одне вміння адвоката знайти сумнівні факти і витлумачити їх на користь підзахисного. І це все в межах закону. Навіть при самих «залізних» доказах позиції звинувачення досвідчений адвокат у кримінальній справі зуміє викласти підстави, якщо не для повного визнання Вашої невинності, то для значного пом'якшення покарання.

Більш того, якщо звернутися за допомогою своєчасно, то є великий шанс того, що до суду кримінальна справа просто не дійде. Практика моєї роботи як адвоката показує, що більшість порушень і прогалин, помилок при розслідуванні по справах про економічні злочини та корупції допускаються правоохоронцями на початкових стадіях. Обшуки на підприємствах часто проводяться з порушенням закону (наприклад, обшуку піддаються об'єкти не зазначені прямо в ухвалі, якою слідчий суддя «дав добро» на обшук), клопотання до місцевого суду про обрання запобіжного заходу складаються шаблонно (стандартне формулювання «може знищити докази по справі , перешкодити слідству, сховатися від органів слідства », як правило, не витримує критики адвоката, підкріпленої фактичними даними), вилучаються оригінали документів, які необхідні для повноцінної, або тимчасової роботи підприємства, вивозиться комп'ютерна техніка, допускаються порушення в фіксації оперативних заходів (наприклад, під час фіксації дачі або отримання хабара) і т.д.

Однією зі складних стадій є і етап з моменту надходження обвинувального акта до суду. Заявляти клопотання, висловлювати свою думку з тих чи інших питань в суді потрібно швидко і в той же час ефективно. Відповідно потрібні досконалі знання кримінального закону та процесу, значний досвід участі в судових розглядах т.д..

Не маючи належного досвіду і знань в цій сфері впоратися з проблемами самостійно практично шансів немає.

Важливо також розуміти, що кримінальний адвокат необхідний не тільки в тих випадках, коли виникає питання про притягнення Вас до відповідальності і Ви маєте статус підозрюваного (Вас повідомили про підозру), обвинуваченого, підсудного, тобто Ви - сторона захисту, а й в тих, коли Ви не є стороною у проваджені, а проходите по справі в якості іншого учасника. Так, юридична допомога у кримінальних справах буде корисною потерпілому. Гостроактуальними буде питання про наявність шкоди, збитку. Захист обвинувачуваного напевно всіляко намагатиметься скоротити суму збитку і, відповідно, суму що підлягає відшкодуванню. Тут на допомогу і прийде адвокат по кримінальним справам, який зможе не тільки відстояти повну суму нанесеного Вам збитку, але і забезпечити відшкодування втраченої вигоди, моральної шкоди.

Надання правової допомоги у кримінальних справах актуально і для тих, хто проходить у справі свідком. Мій досвід як адвоката свідчить про те, що зміна статусу свідка на статус обвинуваченого - зовсім нерідке явище в справах кримінального провадження. Як відомо, кримінальна історія часто починається з невинного запиту або перевірки. Далі, якщо немає поруч адвоката і ніхто не роз'яснив, що відбувається, з повідомлення про підозру починається драматична історія, в якій доводиться брати участь вже в статусі підозрюваного.

Якщо у Вас, ненароком, виникли життєві ускладнення кримінального характеру і Вам потрібні якісні, високопрофесійні юридичні послуги по кримінальних справах, Ви завжди зможете на них розраховувати звернувшись до мене!

Вінниця - місце розташування офісу адвоката, але звертаю Вашу увагу, що в моїй роботі не існує проблем, пов'язаних з територіальністю, послуги кримінального адвоката надаються по всій території нашої держави.

Які адвокатські послуги у кримінальних справах я пропоную?

 • Розгорнута юридична консультація адвоката у кримінальних справах - в найдрібніших деталях розглядаються питання захисту від звинувачень у скоєнні економічних і корупційних злочинів, включаючи особливості їх розслідування.
 • Вивчення всіх матеріалів кримінального провадження, оцінка ймовірності тих чи інших майбутніх рішень у справі, побудова стратегії захисту.
 • Участь в суді, при обранні підзахисному запобіжного заходу (головне завдання «залишити клієнта на свободі»); оскарження, винесених з очевидними порушеннями, рішень слідчого судді про обрання запобіжного заходу і про призначення інших обмежувальних заходів (накладення арешту на майно, тимчасовий доступ до речей і документів тощо).
 • Відстоювання особистих інтересів клієнта на всіх етапах кримінального провадження, незалежно від статусу: захисник підозрюваного (з моменту повідомлення про підозру), обвинуваченого або, якщо справа в суді, то здійснюється захист підсудного; допомога адвоката клієнту при його допиті в якості свідка; представник цивільного позивача, потерпілого.
 • Присутність захисника у всіх, без винятку, процесуальних (слідчих) діях з безпосередньою участю підзахисного: огляду місця події, обшуку, допиті, слідчому експерименті, вручення повідомлення про підозру і ін.
 • Реагування на факти фальсифікації доказів, підкупу свідків, незаконного впливу на експертів.
 • Підготовка всіх необхідних для захисту документів: скарг слідчому судді, клопотань, заяв в різні органи влади та т.д.
 • Підготовка кримінальним адвокатом скарг на незаконні, на думку захисту, постанови, дії / бездіяльність осіб уповноважених вести кримінальне провадження (прокурора, слідчого).
 • Оскарження всіх, на думку захисту, незаконних і підлягають оскарженню визначень винесених слідчим суддею.
 • Оскарження вироків, винесених, на думку сторони захисту, з порушеннями, в апеляційному та касаційному суді.
 • Звернення за захистом, після вичерпання всіх національних механізмів, в міжнародні інстанції, однією з яких є Європейський суд з прав людини.

Чому адвокат по економічних злочинах в деяких ситуаціях незамінний?

Не секрет, що профільними злочинами, в яких підозрюються і за які переслідуються в кримінальних процесах представники бізнесу або причетні до них особи, є ухилення від сплати податків та фіктивне підприємництво.

Співробітникам силових структур відомо, що одними з найбільш поширених механізмів штучного заниження бази оподаткування є схеми господарської діяльності з використанням підприємств з ознаками фіктивності. Тому пошук і виявлення правопорушень у податковій сфері часто починається саме з документування фактів фіктивного підприємництва. Або ж проводиться пошук таких суб'єктів в ланцюзі легального підприємства, який потрапив в поле зору правоохоронних органів. Без всякого сумніву точкою відліку може стати і «конвертаційний центр» став об'єктом уваги оперативників.

Практика показує, що не завжди підприємство і його керівництво справедливо звинувачують в тих чи інших діяннях пов'язаних з несплатою податків. Однак самостійно довести свою невинуватість, не володіючи спеціальними знаннями і досвідом захисту - справа ризикована. Дізнавшись про кримінальне провадження або отримавши повістку, багато хто задається питанням: що робити? Шукають вихід з ситуації, що склалася, запитують у знайомих: терміново потрібен адвокат у кримінальній справі, порадьте де знайти адвоката у кримінальних справах. Але ж ситуації то бувають дуже різні і оцінювати адвоката по тому, що він допоміг у справі абсолютно іншої категорії, наприклад по розбою або угону, що не буде коректним - оподаткування вимагає наявності спеціальних, вузькопрофільних знань, практичних навичок. По правді сказати, підкованість в певній сфері, теж не гарантія успіху: насправді, крім компетенції повинна бути пройдена школа особистого досвіду.

Найменш прийнятним і малоперспективним є варіант самостійного захисту. Взявши на себе захист треба розуміти і пам'ятати, що мова йде про кримінальну відповідальність.

У чому переваги такого адвоката? Відповідь мають адвокатські послуги у кримінальних справах, які мною надаються як адвокатом.

Адвокат з кримінального права, що спеціалізується на захисті від незаконного і часто необгрунтованого кримінального переслідування по лінії економіки та оподаткування:

 • Своєчасно вживе заходів, щоб зменшити ризики залучення Вас до кримінальної відповідальності.
 • Надасть Вам допомогу при проведенні, безпосередньо з Вашою участю, слідчих дій, що забезпечить законність (включаючи перевірку правильності ведення протоколу), дотримання Ваших прав, психологічну підтримку, дозволить встановити фактичні дані, що цікавлять захист.
 • Ініціює і візьме участь у збиранні доказів, що спростовують Вашу вину.
 • Заявить клопотання з усіх питань, які мають значення для клієнта (це, наприклад, можуть бути клопотання про зміну запобіжного заходу, зміну кваліфікації тих діянь в скоєнні яких підозрюється підзахисний, про закриття кримінального провадження, про провадження окремих, важливих для захисту, слідчих дій, про витребування доказів і т.п.).
 • Оскаржить дію / бездіяльність або рішення посадової особи, відповідальної за ведення кримінального провадження, візьме активну участь у доведенні незаконності дії / бездіяльності або рішення.
 • Ознайомиться з матеріалами справи, включаючи всі протоколи слідчих дій, результати експертиз, інші докази.
 • Проведе роботу з доказами: перевірить кожний доказ на предмет належності його до справи і допустимість, ініціює відхилення доказів, отриманих з порушеннями або є неналежними.
 • Надасть допомогу на всіх етапах в суді - як при розгляді скарг, клопотань, заяв слідчим суддею так і при розгляді справи по суті обвинувачення.

Наступне питання: який адвокат буде ефективніше? Завжди ефективніше буде професіонал.

Де знайти адвоката у кримінальних справах і які причини звернутися за допомогою саме до нього?

Я веду свою діяльність давно, на моєму рахунку сотні успішно завершених кримінальних справ, в яких вдалося домогтися повного спростування доводів обвинувачення, виправдувальних вироків або, в самій безвихідній ситуації, призначення мінімальної міри покарання. Багато клієнтів, залишившись задоволеними моєю роботою, стали постійними, довіривши мені подальший юридичний супровід свого бізнесу.

Секрет успішності моєї роботи дуже простий:

 • я маю фундаментальні знання в галузі права та економіки одночасно;
 • я маю багаторічний, що становить більше 10 років, досвід роботи у вирішенні проблемних питань в службах державного контролю та правоохоронних органах, тому будь-яке питання вирішується зі знанням справи «зсередини»;
 • я ніколи не обіцяю результат, якого досягти можливості немає;
 • я завжди залишаюся на зв'язку з клієнтом (телефон, email і т.п.) і готовий в будь-який момент допомогти в самих екстрених ситуаціях;
 • я гарантую індивідуальний підхід і відповідальне ставлення до роботи, націлений на досягнення оптимального результату у справі.

Раз Ви читаєте цю статтю, значить, швидше за все, Ви маєте потребу в захисті і для цього Вам потрібен досвідчений адвокат у кримінальних справах. Випадково чи ні, але Ви звернулися за адресою - я саме той адвокат, програма захисту якого неодноразово дозволила з безнадійних, на перший погляд, ситуацій вийти з самим, що не є позитивним для клієнта результатом.

Будьте впевнені - Ваші особисті інтереси буде захищати кращий адвокат Вінниці у кримінальних справах.

Поза всяким сумнівом, що від терезів правосуддя залежить, понесете Ви покарання і яким воно буде. У свою чергу, від рішення найняти кримінального адвоката чи ні, залежить наскільки стійким та переконливим буде захист.

Зрозуміло, якщо звернутися до фахівця заздалегідь - проблему і зовсім можливо ліквідувати на перших стадіях!

Тому, якщо у Вас ситуація склалася так, що потрібен хороший адвокат у кримінальних справах, не відкладайте доленосні рішення на завтра - телефонуйте мені прямо зараз!