Господарські спори

Господарський спір - практично неминучий компонент будь-якого виду підприємницької діяльності. Це категорія суперечок, що випливають із договірних відносин, пов'язаних з виконанням зобов'язань за господарськими договорами. Примітним є те, що втягнутими в цю категорію спорів можуть стати, як юридичні, так і фізичні особи. Конфлікт між сторонами може виникнути на будь-якій стадії відносин. Проблеми можуть стосуватися невиконання стороною зобов'язань за договором або порушення умов їх виконання, невиплати заборгованості, початку процедури банкрутства, виникнення корпоративного конфлікту, неможливості своєчасного виконання зобов'язань по кредиту і т.д.

Найбільш ефективного результату вирішення цієї проблеми можна досягти, звернувшись до профільного фахівця. Адвокат зможе допомогти не тільки в ситуаціях, коли наступ конфлікту і судові тяжби неминучі, але і на більш ранніх стадіях, попередивши і запобігши виникненню проблеми. Фахівець також зможе допомогти врегулювати спір мирно, без активізації механізму державного примусу.

Я являюсь адвокатом, який спеціалізується на наданні високого рівня юридичної допомоги бізнесу, включаючи представництво інтересів юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців в різних судових інстанціях, контролюючих органах та недержавних організаціях (в тому числі в банках).

Що я можу запропонувати для вирішення Вашої проблеми?

Власний багаторічний досвід роботи, а також наявність власних відпрацьованих на практиці юридичних конструкцій і алгоритмів дій по захисту суб'єктів підприємництва дозволяє мені гарантувати клієнтам досягнення максимально можливого позитивного результату у вирішенні їх проблем. Будь-яка ситуація, з якою клієнт звертається до мене, як адвоката, береться під жорсткий контроль і супроводжується мною від моменту звернення за юридичною допомогою до моменту прийняття остаточного рішення у справі. Я точно знаю, як допомогти Вам, навіть в самих запущених і безнадійних, на перший погляд, справах.

У спектр моїх послуг як адвоката входять:

 • надання розгорнутої юридичної консультації з будь-якого питання, пов'язаного із здійсненням господарської діяльності, з роз'ясненням норм законодавства, профільних нормативних актів і існуючої практики розгляду спорів (як адміністративної, так і судової);
 • участь в досудовому врегулюванні господарських спорів (проведення переговорів, складання мирних угод);
 • складання будь-яких процесуальних документів (договорів, угод, претензій, позовів, заперечень, скарг і клопотань), а також юридичний аналіз документів;
 • представництво інтересів юридичної особи або приватного підприємця в господарському суді (що економить клієнту і час, і гроші);
 • оскарження рішень суду, представництво інтересів клієнта в рамках апеляційного та касаційного провадження; супровід процедури банкрутства;
 • участь у вирішенні корпоративних спорів; представництво інтересів клієнта в рамках виконавчого провадження щодо взаємодії з державними та приватними виконавцями.

Чому клієнти звертаються до мене, як адвоката?

 • Я маю глибокі знання в області права і економіки, а також багаторічний досвід практичної роботи у вирішенні проблемних питань в контролюючих та правоохоронних органах.
 • Я надаю тільки якісні послуги бізнесу, гарантуючи прийняття найбільш ефективного рішення у справі і максимально високий рівень захисту інтересів клієнта.
 • Я знаходжуся на зв'язку завжди, гарантуючи безперешкодний доступ і отримання необхідної юридичної допомоги в екстрених ситуаціях.
 • Я пропоную використання тільки перевірених юридичних механізмів, даючи перспективну оцінку справі, обумовлюючи заздалегідь всі вигоди і ризики.
 • Я ніколи не обіцяю того, що не в силах виконати.

Якщо на шляху Вашого бізнесу з'явилися господарські спори або ви навпаки хотіли б їх уникнути, а також зберегти свій капітал і захистити права, зажадавши належне за законом, - Вам буде потрібна допомога досвідченого адвоката. Я, як адвокат, завжди готовий надати необхідну Вам підтримку і уберегти Ваш бізнес від поточних проблем. Високий професіоналізм, досконале володіння тактикою і знання тонкощів господарського судочинства, багатий особистий досвід роботи в цій сфері - гарантія успішності в вирішенні Вашого питання.

Не відкладайте на завтра те, що сьогодні може бути вирішено адвокатом з найменшими втратами для Вас! Довірте захист інтересів бізнесу професіоналу!

Телефонуйте мені прямо зараз!