Новини

«- Но почему юриспруденция?

Хватит нести чушь, папа! Почему я должен быть именно адвокатом?

- Профессия адвоката позволяет проникнуть во всё на свете.

Это пропуск за все кулисы.

Это новая верховная каста, сын.»

Краще ніж Аль Пачіно вже ніхто не скаже.

Від себе додам - це єдина професія, яка дозволяє мені з успіхом реалізовувати почуття справедливості.

З днем адвокатури!

Друзі, застерігаю Вас бути максимально уважними при розголошенні Ваших персональних даних стороннім особам: існує ціла налагоджена шахрайська схема, яку я нещодавно виявив, по виведенню коштів та майна осіб, персональна інформація яких потрапила до рук зловмисників

Сюжет махінації вартий уваги оскароносних голлівудських сценаристів:

Детальніше...

Друзі, маю для Вас гарну новину:

Я та моя молода команда в одній особі, переїхали до нового, світлого та просторого офісу, який знаходиться за адресою: м. Вінниця, просп. Коцюбинського, 4, офіс 5 (офісний центр "Коцюбинський").

Детальніше...

Враховуючи численні звернення до мене осіб, з числа працівників різних сфер та галузей, із питаннями правильного звільнення їх із займаних посад та виконанням робіт, особливо у період дії карантинних заходів через поширення коронавірусної хвороби COVID-19, я вирішив дати відповідь на зведені Ваші запитання та спробую допомогти Вам у них розібратися.

Детальніше...

Обставини справи полягали у наступному:

Департаментом патрульної поліції Національної Поліції України було притягнуто водія до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 122 КпАП України та накладено на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 425 грн. за те, що він нібито розпочав рух на заборонений сигнал світлофору, а саме жовтий, чим порушив п. 8.7.3 «ґ» ПДР України.

Детальніше...

Мабуть, більшість із нас вже встигли ознайомитися із давно обіцяним президентом додатком «ДІЯ», який був презентований 6 лютого 2020 року за участі Володимира Зеленського. Про це вказує вражаюча кількість завантажень даного додатку, адже, як стверджує Віце-прем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, додаток «ДІЯ» завантажили більш як один мільйон разів.

А ось до його переваг можна віднести те, що тепер при посадці у поїзд, пасажири можуть пред’являти електронне посвідчення, яке міститься у додатку «Дія»

Досить зручно, правда ж?

Детальніше...

Верховний Суд України, досліджуючи обставини цивільної справи №461/2328/16-ц, не погодився із винесеними у даній справі рішеннями судами попередніх ланок, які задовольнили позов Львівської міської ради про витребування майна з чужого незаконного володіння, лише на тій підставі, що позивач не приймав рішень про надання ділянки у власність особі, яка продала розташований на ній будинок, тобто ділянка вибула з володіння територіальної громади поза її волею.

Детальніше...

Верховний Суд України, у своєму рішенні від 29 листопада 2019 року по справі № 127/23281/18 дійшов правового висновку, що ухилення від виховання дитини можливе лише та виключно за умови винної поведінки батьків, а також свідомого нехтування ними своїми обов'язками.

Детальніше...

У справі, яка перебувала на розгляді Верховного Суду України, за № 331/6280/16-ц, суд став на захист позиції Позивача, щодо заборони стягнення за виконавчим написом нотаріуса предмету застави за кредитним договором – автомобіля марки «Volkswagen».

Детальніше...

До такого неочікуваного висновку дійшов Верховний Суд України у своєму рішенні від 30.01.2019 р., розглядаючи цивільну справу № 444/848/16-ц. У даному випадку, суд зобов'язав чоловіка відшкодувати його колишній дружині ½ вартості транспортного засобу, який був придбаний під час шлюбу, шляхом оформлення генеральної довіреності.

Детальніше...