Митний адвокат

Митні суперечки - зовсім не катастрофа і зовсім необов'язково в їх основі лежить порушення суб'єктом господарювання основ митного законодавства. Дуже часто причиною виникнення спору є діяльність самих митних органів, наприклад затримки в митному оформленні вантажів або завищення вартості товару при імпорті. Довести свою правоту митникам, спираючись на власні спостереження або неперевірені дані, не вийде. Тут потрібен професійний і компетентний підхід. Саме тому в таких випадках допоможе митний адвокат.

Важливо розуміти, що спори з митними органами не слід залишати без уваги, в них можна і потрібно відстоювати свої інтереси. Це не лише дасть змогу розв'язати чергову проблему для бізнесу, але і зіграє важливу роль у формуванні репутації Вашого підприємства в очах митних органів. Зіткнувшись з обгрунтованими претензіями і потужним опором один раз, наступного разу митники вже не стануть зловживати своїм статусом і становищем.

Допомога митного адвоката - гарантоване вирішення проблеми!

Я, як адвокат, надаю якісні юридичні послуги бізнесу, в тому числі в сфері вирішення митних спорів. Звернувшись до мене, Ви завжди можете розраховувати на професійну допомогу досвідченого адвоката в будь-якому питанні.

До спектру моїх послуг входять:

  • юридичне консультування (розгорнуту відповідь на Ваше запитання, з посиланням на законодавство, а також судову і адміністративну практику);
  • складання юридичних документів з питань, пов'язаних з вирішенням митного спору (заяви, позови, скарги, звернення, клопотання, претензії і т.д.);
  • здійснення представництва клієнта в митних органах і судах.

Чому Вам слід звернутися за вирішенням митного спору до мене, як адвоката?

Багаторічний досвід роботи адвоката дозволяє мені гарантувати успішне розв'язання суперечки практично в 100% випадків. Я не просто юрист, оскільки маю освіту в сфері права та економіки, а також досвід практичної діяльності у вирішенні проблемних питань в контролюючих та правоохоронних органах, що дає мені можливість підходити до розв'язання Вашої проблеми, бачачи ситуацію «зсередини».

Крім того, розглядаючи суперечки з митницею я гарантую:

  • індивідуальний підхід;
  • відповідальне ставлення до роботи;
  • оперативність;
  • результативність;
  • якість.

Якщо у Вас виникла конфліктна ситуація з митними органами або призначений суд з митницею - Вам потрібна професійна допомога митного адвоката.

Не відкладайте вирішення проблеми «на потім». Будь-яке зволікання може коштувати Вам великих збитків і проблем з митними органами в тривалій перспективі. Чим раніше Ви заручитися підтримкою адвоката - тим швидше і безболісніше буде вирішене Ваше питання!

Телефонуйте мені прямо зараз - адвокат по митних спорах займеться Вашим питанням!