Консультація адвоката онлайн

Бiзнес право

Вітаю! Алгоритм перевірки заборони на виїзд за кордон виглядає наступним чином:

  • зайти до Реєстру боржників України і вписавши свої дані, перевірити інформацію, чи перебуваєте Ви в списку боржників
  • заповнити форму подання запиту на сайті Державної прикордонної служби, додавши копію закордонного паспорту
  • Держприкордонслужба протягом 3-5 робочих днів надасть Вам відповідь на ваш запит

Якщо Ви зіткнулися з подібними проблемами або ж Вам потрібна консультація з цього приводу - звертайтеся по телефону, який вказаний в контактах даного сайту!

З повагою, адвокат Роман Люлик!

on Середа січня 15 by Роман

Доброго дня! Хочу звернути Вашу увагу, що саме власники доріг відповідають за безпечні умови руху на дорогах у їх віданні, що встановлено ч.1 ст.24 ЗУ «Про дорожній рух».

Що стосується експлуатаційного стану доріг, то вимоги до їх безпечності встановлені ДСТУ 3587-97 «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану».

В свою чергу, люки оглядових колодязів повинні відповідати ГОСТ 3634. Відхилення висотної позначки кришки люка щодо рівня покриття проїзної частини не може перевищувати 1,0 см (п. 3.1.7 ДСТУ 3587-97).

Водночас, утримання дорожніх об`єктів у державній власності здійснюється дорожньо-експлуатаційними організаціями, які належать до сфери управління «Укравтодору», а тих, що у комунальній власності, - відповідними комунальними дорожньо-експлуатаційними організаціями (п.2 Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони).

Таким чином, у випадку пошкодження автомобільних шин чи інших частин ТЗ внаслідок наїзду Вами на відкритий люк, саме комунальне підрядне спеціалізоване підприємство по ремонту і будівництву автошляхів Вашого регіону є балансоутримувачем дороги, де сталась автопригода, а відтак саме вказана організація має здійснювати постійний контроль за станом дороги і каналізаційних споруджень на ній. Допущена ним бездіяльність є правовою підставою для відшкодування завданої Вам майнової шкоди.

Для детальнішого вивчення Вашої ситуації, а також з метою захисту порушеного права, прошу зв'язатися зі мною за номером, який вказано у Контактах даного сайту.

З повагою, адвокат Роман Люлик!

on Вівторок січня 14 by Роман

Вітаю! На допомогу Вам приходить ст. 24 Закону України "Про виконавче провадження", згідно якої, виконавчі дії провадяться державним виконавцем за місцем проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженням його майна. Право вибору місця відкриття виконавчого провадження між кількома органами державної виконавчої служби, що можуть вчиняти виконавчі дії щодо виконання рішення на території, на яку поширюються їхні функції, належить стягувачу.

Тобто, лише Ви, як стягувач маєте вирішувати який з уповноважених органів ДВС має виконувати рішення суду.

При цьому, ч. 4 вищезгаданої мною статті передбачено, що у разі необхідності проведення перевірки інформації про наявність боржника чи його майна або про місце роботи на території, на яку не поширюється компетенція державного виконавця, державний виконавець доручає проведення перевірки або здійснення опису та арешту майна відповідному органу державної виконавчої служби.

Таким чином, вчинені Центральним ДВС м. Вінниці дії містять ознаки порушення ними Закону України "Про виконавче провадження", а тому запрошую Вас до мого офісу, з метою надання Вам правового захисту та відновлення порушеного права.

З повагою, адвокат Роман Люлик!

on Середа січня 29 by Роман

Вітаю на моєму сайті і дякую за запитання!

Перш за все слід повідомити, що відповідно до статті 41 Конституції України, кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.

Разом з тим, продавши Вам квартиру, попередній власник втратив право користування даним житловим приміщенням. Так само дане право втратив і його син, який з невідомих причин не бажає самостійно зніматися з реєстрації.

А відтак, у Вас є всі підстави для звернення до суду із позовною заявою про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщення.

При цьому, слід посилатися на положення ч. 1 ст. 317 Цивільного кодексу України, де визначено, що власникові належать права володіння, користування та розпоряджання своїм майном.

Відповідно статті 319 Цивільного кодексу України, власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд. Власник має право вчиняти щодо свого майна будь-які дії, які не суперечать закону.

Що стосуєтсья осіб, які Вам радили чекати один рік та йти до суду, то мабуть, мова йшла про ст. 405 Цивільного кодексу України, відповідно до якої, член сім'ї власника житла втрачає право на користування цим житлом у разі відсутності члена сім'ї без поважних причин понад один рік, якщо інше не встановлено домовленістю між ним і власником житла або законом.

Дана норма аж ніяк не може бути застосована до ситуації, яка у Вас склалася

Виходячи з викладеного, запрошую Вас до свого офісу для можливості надати Вам відповідну правову допомогу з відновлення порушеного права, шляхом звернення до суду із відповідною позовною заявою!

З повагою, адвокат Роман Люлик!

on Середа січня 29 by Роман